Проект Україніка

Що ми знаємо про історію, спадщину та перемоги нашого народу? Не так багато, тому що більшість з них ховається в книгах з історії, які, відверто кажучи, трохи нудні для більшості. Але це, безумовно, не означає, що всі ці події треба точно забути і залишити на узбіччі історії. Вони повинні бути представлені захоплюючим, цікавим способом, способом, який міг би донести знання до мас.

Саме тому Група Розробки 281Z, в співробітництві з видавництвом "Люта Справа", історичним порталом "Лікбез" та художником-іллюстратором Сашком Ком'яховим створили бренд одягу, що міг би повідати про видатні моменти Української історії. Одяг серії "Україніка" розповідає людям про великі битви та визначні моменти в українській історії, де українці проявили свою мужність, хоробрість, стійкість, та волю до перемоги. Це нагадування для всіх, хто забув, і цілий новий пласт інформації для тих, хто не знав. Це популяризація нашої історії мимохідь.

Одяг серії "Україніка" це не просто принтовані речі. Стильний принт з назвою битви і її датою спереду та стисла пізнавальна інфографіка на спині — наш спосіб нагадати про славетні події, що вплинули на формування державності сучасної України. Ці принти присвячені історії України, військовій звитязі її синів, пам’яті про наш героїчний спадок.

У додачу до цього кожна річ лінійки "Україніка" - це не просто елемент одягу. Кожна річ поставляються у стильному пакуванні.

Вдягнувши одяг серії "Україніка", ти виходиш в місто і стаєш освітянином у тисняві громадського транспорту чи блукаючи алеями парку, серед вуличної метушні або в затишку кав’ярні, у натовпі клуба чи тиші бібліотеки. Будь-де…

Закрити меню